Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Sprawdź atrakcje na sylwestrową noc w Tarnobrzegu
Echo Dnia, Publication date: 2011-12-31

Zobacz orginalny artykuł

Echo Dnia, Grzegorz Lipiec

Sprawdź atrakcje na sylwestrową noc w Tarnobrzegu

Atrakcje w sylwestrową noc w Tarnobrzegu. Lokale pełne, zabawa na placu Bartosza Głowackiego, w Zamku Dzikowskim z przewodnikiem.

Miejsc w lokalach już nie ma. W Tarnobrzegu wciąż możesz za to wybrać się na sylwestrową zabawę "pod gwiazdami”, albo do Zamku Dzikowskiego.
- Poprzedni Sylwester z muzyką na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu spotkał się z dużym zainteresowaniem. Po raz drugi postanowiliśmy zatem zaprosić mieszkańców naszego miasta na sylwestrową noc - mówi Norbert Mastalerz, prezydent Tarnobrzega.

GORĄCE RYTMY
Włodarz Tarnobrzega zdecydował się zaproponować mieszkańcom wspólne przywitanie Nowego Roku "pod gwiazdami”. Sobotnio-niedzielną imprezę organizuje Stowarzyszenie ESTEKA.
Zabawa na tarnobrzeskim placu Bartosza Głowackiego rozpocznie się około godziny 22 a zakończy o godzinie 2.30. Podczas imprezy na scenie zaprezentują się trzej DJ's: Uncle D, Lament, Aro, a z głośników dobiegać będą gorące dźwięki muzyki z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych poprzedniego stulecia, które z pewnością zachęcą do zabawy wszystkich zgromadzonych. Przed północą zaplanowano pokaz laserowy i sztucznych ogni.
Na placu Bartosza Głowackiego obowiązywać będzie zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu.

ZWIEDZAJ ZAMEK
W sylwestrową noc za 10 złotych można będzie zwiedzać podziemia Zamku Dzikowskiego w Tarnobrzegu, a także odrestaurowane pomieszczenia w górnej części dawnej rezydencji rodu Tarnowskich. O północy wzniesiony zostanie noworoczny toast lampką szampana. Pierwsza grupa zwiedzających wejdzie do zamku o godzinie 22.15. Całkowity koszt ze sprzedaży wejściówek zostanie przeznaczony na konserwację zamkowego wyposażenia.
- Przez lata nie można było zwiedzać zamkowych wnętrz. Tym razem mieszkańcy Tarnobrzega mają taką możliwość - mówi Adam Wójcik, dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Tarnobrzega.

LOKALE ZAJĘTE
Mieszkańcy Tarnobrzega będą hucznie żegnać stary rok w trakcie zabaw w pubach, dyskotekach, klubach, a także na domowych prywatkach.
Jak się dowiedzieliśmy w tarnobrzeskich lokalach nie ma już wolnych miejsc.

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]